Polecany ekstrakt konopny

 

Walka z nowotworem potrafi trwać latami. Coraz częściej możemy spotkać się z osobami, które nie wiedzą, w jaki sposób poradzić sobie z rozwijającym się nowotworem. Często w takiej sytuacji poszukujemy najlepszych specjalistów, którzy wdrażają nowoczesne terapie i robią wszystko, aby pomóc swoim pacjentom. My również myślimy o tym, w jaki sposób moglibyśmy wspomóc naturalnymi środkami konwencjonalną terapię, która stosowana jest przez lekarzy.

Ekstrakt konopny pomoże w walce z nowotworem

bio ekstrakt konopnyJednym z popularniejszych środków pochodzenia naturalnego, który znalazł zastosowanie w leczeniu nowotworów jest ekstrakt konopny. Okazuje się, że taki ekstrakt charakteryzuje się zdecydowanie większą zawartością kanabinodioli, czyli CBD, niż inne przetwory uzyskiwane z konopi siewnych. W ekstrakcie zawartość kanabinodioli może sięgać nawet pięćdziesięciu procent, przy czym w olejkach zazwyczaj jest to maksymalnie kilkanaście procent. Kanabinodiole mają szerokie działanie, które kompleksowo zmagają terapię nowotworu. Przede wszystkim w wielu badaniach prowadzonych przez naukowców na całym świecie udowodniono, że ekstrakt taki ma działanie hamujące na proces onkogenezy, czyli transformacji nowotworowej. W procesie tym zdrowe komórki naszego organizmu zostają przekształcone w komórki nowotworowe, co sprawia, że zaczyna się rozwijać nowotwór. Z tego względu stosowanie ekstraktu może nie tylko zahamować rozwój już istniejącego nowotworu, ale także zapobiec powstawaniu przerzutów. Dla wielu osób istotne może być również to, że taki ekstrakt stosowany profilaktycznie w mniejszej ilości, niż stosuje osoba chora, może nas również ustrzec przed rozwojem nowotworu. Warto wiedzieć także, że bio ekstrakt konopny wykazuje również działanie przeciwbólowe i przeciwwymiotne, które jest szczególne ważne w przypadku choroby nowotworowej.

Wiele leków wykorzystywanych w chemioterapii wywołuje wymioty, a także silne bóle oraz wpływają na wyniki badań krwi. Wysokiej jakości ekstrakt konopny może z powodzeniem uchronić nas przed takimi efektem działania leków. Istotne jest jednak, aby ekstrakt pochodził ze sprawdzonego źródła. Sklepy internetowe mogą umieszczać na swojej stronie certyfikaty, które potwierdzają, że dany ekstrakt pochodzi z odpowiedniej hodowli i gwarantuje działanie.